MALI THAI STUDEIO Plzeň

Plzeň ONLINE REZERVACE
tel: +420 774 695 899

Masáže

OLEJOVÁ AROMA MASÁŽ

Tato masáž kombinuje techniku dlouhých tahů, jemného hnětení a válcování kůže a svalů s pomocí speciální směsi aromatického oleje. Zanechává příjemný pocit a klade důraz na uvolněnost.


TRADIČNÍ THAJSKÁ MASÁŽ

Bezolejová, kvazi-jóga masáž, pomocí speciálních protahovacích cviků a tlaků na energické linie těla přispívá ke zvýšení pohyblivosti, stimuluje krevní oběh, uvolňuje svaly, napětí a pomáhá k rovnováze energie celého těla.


HOT STONES MASÁŽ

Tato masáž dává do rovnováhy mysl a tělo díky starobylému léčebnému postupu, pomocí lávových kamenů jako terapeutického nástroje. Vyhřívané vulkanické kameny proniknou hluboko do svalů a roztají veškerý stres a napětí.


MASÁŽ BYLINNÝMI PYTLÍČKY

Bylinné pytlíčky Tradiční směs listů tamarindu, kafru, citronové trávy a Kaffiru se zahřejou v páře v bavlněných pytlíčcích a ty se následně přikládají na tělo ke zlepšení krevního oběhu, zmenšení bolesti a zklidnění přepracovaných svalů.


MASÁŽ PRO MAMINKY

Masáž pro maminky je zaměřena především na problematické partie ženského těla. Nabízí skvělou možnost detoxikace těla po porodu, osvěžuje pokožku a pomáhá stimulovat krevní oběh. (doporučeno 1 měsíc po porodu)


TĚHOTENSKÁ MASÁŽ

Tato masáž je určena pro těhotné ženy, které trpí bolestmi, ztuhlostí a pnutím celého těla v průběhu těhotenství. Je to jemná masáž, která zbavuje ženy bolestí zad, hlavy, nespavosti, otoků a dalších drobných potíží.(doporučeno po třetím měsíci těhotenství)


MASÁŽ ZAD

Tato relaxační masáž pomáhá odstranit zablokování, ztuhlost, bolest a napětí zad po náročném pracovním dni. Zahrnuje masáž zad, ramen, šíje i hlavy.

 

MASÁŽ CHODIDEL

Masáž tlakových bodů vytváří tlak na konkrétní body na chodidlech, které ovlivňují všechny orgány, žlázy, tkáně a svaly v těle. Napomáhá relaxaci, zvýšení energetické hladiny a obnovení rovnováhy těla.